Nejste přihlášeni
Pro plné využití našeho webu a fóra se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Přihlášení Registrace

Žádost o pozici Builder
Téma založil allt123

1. Věk -> 14 let.
2. Aktivita + Playtime -> 16dní a 13hodin (hraji na serveru 5-6 hodin denně).
3. Beztrestnost -> Za tuto verzi 2 mute a 1 warn (poslední mute nebyl udělán schválně).
4. Znalost základních příkazů -> Ano mám.
5. Pomoc hráčům -> Nějaká malá pomoc byla (a hlavně rád pomáhám hráčům se stavbami pokuď zrovna můžu).
6. Discord nick -> Allticek
7. Mikrofon -> Ano (raději volám přes mobil).
9. Zkušenosti s WorldEditem -> Ano mám i s (GoPaint, GoBrush) a doučuji se s VoxelSniper.

Něco o mně -> Ahoj jmenuji se Petr, je mi 14 let a chodím na základní školu. Ve volném čase se zabívám fotbalem a rád hraji na tomto serveru (kvůli komunitě). Mám zkušenosti na dvou serverech (takže už Builder nějakou dobu jsem). Zde na serveru mám postavenou vesnici ale neumím posílat zde na fórum fotky těch pořádných staveb (proto to pošlu Larrymu na Discord) děkuji za pochopení...

Předem děkuji za přečtení a odpovězení mé žádosti.

x 10 x 1
Před 3 měsíciPoslední úprava: Před 2 měsíci

Mute před 8-9 dny.
Přijdeš mi nevyspělý, tím nemyslím věk, ale chování viz minulé divadlo s tím, jak na vanille končíš a pod.

x 2
Před 3 měsíci

Ahoj Larry minulý mute před 8-9 dny ti dokážu vysvětlit (zblbla se mi klávesnice částečně nefungoval shift a když jsem dal chat spamovalo to nuly za sebou a když jsem to mazal podíval se na telefon tak jsem to omylem odeslal). A ano má minulost je opravdu dost blbá za kterou se velice omlouvám a myslím si že jsem se polepšil a už nemám za potřebí dělat kraviny.

Jinak děkuji za tvojí odpověď na mojí žádost a budu rád když pak odpovíš i na tuto zprávu...

x 2
Před 3 měsíciPoslední úprava: Před 3 měsíci