Nejste přihlášeni
Pro plné využití našeho webu a fóra se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Přihlášení Registrace

[Zamítnuto] Žádost o pozici ChatModerátor
Téma založil Lukin_Pukin

1. Věk - Je mi 16 let

2. Playtime -  Na serveru teď haji jen tehdy když mi to buď čas nebo mamka dovolí.  playtime mám 11 dní a 7 hodin.

3. Prohřešky - Ban jsem měl, bylo to sice hned ze začátku za neshody s jedním hráčem co mi zabíjel psi a já za to pak jeho, dostal jsem mute, protože jsem byl blb a napsal jsem nevhodný vtip. 

4. Znalost příkazů - Příkazy znám 

5. Pomoc hráčům - Pomáhám začátečníkum třeba s místem na zabydlení + pár jídla, když někdo napíše do chatu, že něco potřebuje a mám to, rád pomůžu (vetšinou v /msg)

6. Nick na Discordu -  Lukin_Pukin

7. Mikrofon - Mikrofon vlastním

8. Zkušenosti s adminováním - Nemám

Něco o mě - Jmenuji se Lukáš je mi 16 let, chodím na čtyřleté gymnáziu v Orové kde taky bydlím. V některých barvách odstínů jsem barvoslepý. Váš server mi ukázal kamarád. ChatModem bych chtěl být, protože mě začalo bavit pozorovat chat a co se v něm děje, když bych byl chatmod a nabyl bych afk tak bych automaticky odpovídal hráčům na otázky. Baví mě pracovat s redstonem. Jsem i vášnivý trail cyklista. A mám andulku, mamkou pojmenovanou Božena 🐦. 

                                                                                                                                                                       Hráč: Lukin_Pukin

x 1
Před 1 měsícemPoslední úprava: Před 1 měsícem

Ahoj!
Tvoja žiadosť je zamietnutá, dostal si ban na 6 týždňov za Griefing. 

Před 1 měsícemPoslední úprava: Před 1 měsícem