Nejste přihlášeni
Pro plné využití našeho webu a fóra se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Přihlášení Registrace

PlatypusLarry
PlatypusLarry
Admin
Čau dostal jsem včera od tebe ban omluvám se za komplikace ale chcěl bych požádat o unban týpkovy jsem vazal iron blocky z beacnu chcěl jsem je další den vrátit al už jsem dostal ban omluvám se moje jméno SUBtomoon

Registrován:
Před 8 měsíci
Poslední přihlášení:
před 10 hodinami
Zobrazení profilu:
256
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.
Prasatko2000cz Ukradl si podstavu beaconu, stejně tak tvůj kamarád. SUBtomoon, Udělej si vlastní téma příště, ukradl si též podstavu beaconu, jelikož jde o tůvj několikátý prohřešek, Unban nečekej.
Před 2 dny

Omlouváme se za pozdní reakci. Ban byl za grief a ne moc dlouhý, takže už vypršel. Domluvím helperovi, at se vyjadřuje k žádostem o UB, aby hráči nemuseli čekat tak dlouho. Ještě jednou se omlouváme.Hezký zbytek dne.
Před 2 dny

Omlouváme se za pozdní reakci. Ban byl za grief, takže ne moc dlouhý a už skončil, Domluvím helperovi, aby s idával pozor na žádosti o UB, aby hráči nemuseli na odpověď čekat tak dlouho. Hezký zbytek dne.
Před 2 dny

Omlouváme se za pozdní reakci.Pokud ti někdo něco provede, zabije tě ,shodí tě či něco podobného, můžeš to nahlásit helperům, takové věci se dají řešit i zpětně, stačí do doby, než to vyřeší někdo, neumírat zbytečně.Pokud si ale šel a zabil ho, ban byl na místě. Od trestání hráčů tam je admin team.Příjemný zbytek dne.  
Před 2 dny

Omlouváme se za pozdní reakci, Domluvím helperovi ať se to neopakuje. Ban ti již skončil, užij si hraní.  
Před 2 dny
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat