Nejste přihlášeni
Pro plné využití našeho webu a fóra se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Přihlášení Registrace

[Přijat] Žádam o pozici moderátora chatu.
Téma založil MatveiKu

1.Věk-14 let

2.PlayTime-1 hodina a pul za dva dny. Myslím si, že za chvilku budu mít větší aktiv.

3.Beztrestnost-Na začatku hry v květnu měl jsem dlouhej ban na 40 dní ale zkrátili mi ho. Taký měl jsem dva nebo tři mute. Ale ted' jsem se polepšil a už dlouho nemám žádne tresty. :D

4. Znalost Příkazu-Příkazy pro chat moda znám. Možna ne všechny ale rád se naučím nové.

5.Pomoc hráčům-Ano, pomahám hráčům docela hodně. Se spousta hrači se i kamarádim.

6.Discord Nick-MatveiKu

7.Mikrofon-Nevlastním

Studuju 8 třídu na škole svatýho Augustýna. Rád chodim na dlouhé procházky. Chodim na KrafMagu. Mám rad psy a jednoho i vlastnim. Jsem napolovinu rus napolovinu ukrajinec, proto často dělam chyby v slovach ale polepším se. Můj nejoblíbenější předmět je AJ.  Jo a děkují, že si to přečetel do konce. ;D

Před 2 letyPoslední úprava: Před 9 měsíci

Jo před pár dny dostal jsem ban na 24 hodiny. Je to ban od Paula. Ale je to ban jako vtip od mého kámoše dtesika pustil jsem mu z farmy kuřatra a trošku se naštval, ale je to jenom vtip. Doufam, že to moc vadit nebude. :D

Před 2 lety

Ještě jsem měl chybu v discord nicku.  MatveiKu#6813

Před 2 lety

Píšu něco navíc sem už po třetí, ale ohledně play timu mám nahráno 13 dnu a 3 z nich jsou AFK. V hlavní anketě mám napsáno, hraju jednu hodinu za dva dny. Na ty čísla zapomente, mám rozhodně větší aktivitu, a denně jsem na serveru podle mích vypočtu 2 až 2 a pul hodiny. Heyký den.

Před 2 lety

Prosím mě omluvit, ale dva týdny nebudu na serveru mám dovolenou. Z toho důvodu nebudu mít PlayTime. Prosím nepočítejte to při rozhodovaní.

Před 2 lety

Mám novej discord nick:MatveiKu#3949

Před 2 lety

Přijat

x 1
Před 2 lety