Nejste přihlášeni
Pro plné využití našeho webu a fóra se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Přihlášení Registrace

[Zamítnuto] Žádost o pozici Helpera
Téma založil ondyslavek

věk: 15 let

aktivita+playtime. aktivní jsem cca 4 hodiny denně a nahráno mám lehce přes 4 dny tady na 1.17

beztrestnost: nikdy jsem neměl ban ani něco podobné jako např. mute, uvěznění, varování atd.

znám základní příkazy

pomáhám pravidelně hráčům když na serveru nikdo jiný není

discord nick: ondyslavek

mikrofon: vlastním

zkušenosti s helperem nemám, zatím jsem nikde helpera nedělal

zkušenosti s WorldEditem ani CoreProtectem nemám, ale vím jak to funguje lehce případně jsem ochotný se to doučit

Něco o mně: Takže ahoj. Jmenuji se Ondra, je mi 15 let, momentálně chodím do posledního ročníku ZŠ a nadále budu studovat kybernetickou bezpečnost. Rád pomáhám lidem, jsem trpělivý, ohleduplný a nekonfliktní. Rád se učím a jsem učenlivý, vše se snažím řešit po dobrém. Rád se pohybuji v prostředí technologií a proto bych chtěl nějaké svoje metody a znalosti přenést na tento server. Na tomto serveru hraji aktivně již od verze 1.16 (od začátku) už tady teda hraji cca rok a vybudoval jsem si tady takový vztah :D. Jinak z češtiny mám 1, rád tvořím nové věci, doma mám psa a rád sportuju (aktivně) , mám uklizený pokoj a nedělá mi problém uklízet i v domácnosti.

x 2
Před 2 letyPoslední úprava: Před 9 měsíci

Zamítnuto.

Bohužel se našli lepší kandidáti, můžeš to zkusit v přístím náboru. Šťastné a veselé. 

Před 2 lety