Nejste přihlášeni
Pro plné využití našeho webu a fóra se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Přihlášení Registrace

[Zamítnuto] Přihláška na post helpera
Téma založil Elthei

1. Věk -> 20
2. Aktivita + Playtime -> Denní aktivita cca 3 až 5 hodin, celkově mám nahráno 8 dní a 12 hodin
3. Beztrestnost -> Na serveru jsem nikdy nebyl trestán banem, mutem ani warnem
4. Znalost základních příkazů -> znám většinu příkazů na serveru, některé zatím ne, páč jsem je nezkoušel zatím
5. Pomoc hráčům -> párkrát jsem poradil hráčům, rád pomáhám, hlavně nováčkům
6. Discord nick -> Dvojče#7105 
7. Mikrofon -> ano
8. Zkušenosti s adminováním -> Ano
9. Zkušenosti s WorldEditem -> Žádné
10. Zkušenosti s CoreProtectem -> Žádné

Něco o mně -> Ahoj, jmenuji se Aleš, je mi 20 let, za pár dní už 21 let. Jsem velice klidné povahy, a jen tak něco mě nerozhodí, vždy se snažím různé situace řešit s chladnou hlavou, ačkoliv někdy se daná situace nedá takto vyřešit, tak zustavám klidným, a dále řeším bez urážek, nadávek či vážných vyhrůžek. Minecraft hraji už nějaký ten rok, a samotnou hru znám už od roku 2011 nebo 2012. Jsem vyučený opravář zemědělských trojů a zařízení, a rok jsem chodil ještě na nástavbový obor, konkrétně podnikání, které jsem nedodělal z důvodu distanční vyuky která byla zavedena skrze covidovou pandemii. Nyní pracuji jako skladník v jedné korejské firmě, která je dceřinou společností automobilky Hyundei. Mé koníčky krom hraní jsou rybaření, hraní na eletronickou basovou kytaru na kterou se momentálně ještě učím hrát, piano a zpěv, sbírání různých vojenských věcí, například výstroj, zbraně a tak dále. Mou největší zálibou je také zajímaní se o historii. Důvodem proč jsem se rozhodl podat si přihlášku zde na serveru na post helpera je, že rád pomáhám, ať už nováčkům, nebo i zkušenějším hrůčům, kteří si občas nevědí rady a taktéž protože často hraji na serveru i v době, kdy na serveru není žádný helper, chat mod či administrátor. Kdysi (cca rok zpátky) jsem byl helperem, později i administrátorem na jednom serveru, který jeho majitel zrušil z důvodu velice nízké návštěvnosti hráčů. Server jako takový si myslím že je výborný, a nenapadá mě momentálně nic, čím by šel ještě více vylepšit.

x 2
Před 2 letyPoslední úprava: Před 9 měsíci

Zamítnuto.

Bohužel se našli lepší kandidáti, můžeš to zkusit v přístím náboru. Šťastné a veselé. 
U tebe se hodně váhalo, v přístím náboru bys měl nejspíš úspěch. :)

Před 2 lety